Příslušenství

Mezi další výrobky a služby, které vám nabízíme, patří především plotové příslušenství, potřebné k realizaci každého oplocení. Náš sortiment je široký, a proto u nás můžete zakoupit i další komponenty a užitečné pomocníky pro realizaci opravdu kvalitního oplocení.  Objednat si u nás můžete podhrabové desky, nahrazující podezdívku pod klasické pletivo, svařené sítě nebo svařené panely. Nabízíme i stavební podpěry různých velikostí pro práce venku i uvnitř staveb pro údržbářské, zednické či lešenářské práce. Aby byla naše nabídka kompletní, patří mezi naše služby odborné poradenství a v případě vašeho zájmu zajišťujeme i kompletí montáž oplocení.       

Příslušenství Počet produktů: 93

Podkategorie

 • Plotové příslušenství

  Abyste si mohli zrealizovat kvalitní oplocení, je potřeba si kromě vlastního pletiva, sloupků, bran, branek a dalších komponentů zajistit i správné plotové příslušenství a mít odpovídající nářadí. V naší nabídce naleznete celou škálu plotového příslušenství. Nabízíme vám různé typy vázacích drátů, napínáky, rozmanité druhy krytek na sloupky, objímky, patky na beton, 3D a 2D příchytky průmyslového oplocení, příslušné šrouby, ale i krepovací, víceúčelové či sponkovací kleště včetně různě velkých balení sponek. Pokud potřebujete k realizaci vašeho oplocení komponent, který jste v naší nabídce nenalezli, případně potřebujete poradit s výběrem správného komponentu, obraťte se na nás přes e-mail: obchod@ploty-liberec.cz nebo na tel. číslo: 602188205.

 • Stavební podpěry

  Stavební podpěry (stavební kozy) se využívají především ve stavebnictví. Jsou určené pro práce venku i uvnitř staveb pro údržbářské, zednické či lešenářské práce. Jedná se o stabilní kovovou konstrukci, podle její velikosti s nosností až 400 kg na 1 ks. Vysouvá se horní hrazda z rámu. Rozsah výšky stavební podpěry může být od 550 až do 2300 mm. V naší nabídce naleznete i stavební podpěry skládací.

 • Montáž oplocení

  Pokud plánujete vytvořit jakékoliv oplocení menšího i většího rozsahu, ať už vašeho domu, chalupy, farmy nebo většího výrobního areálu, nabízíme vám možnost nechat si připravit oplocení na míru. Nabízíme odborné poradenství, konzultace a následně zajistíme i kompletí montáž oplocení. V případě zájmu o kompletní montáž oplocení nás prosím kontaktujte na e-mail: obchod@ploty-liberec.cz nebo tel. číslo: 602188205. 

 • Podhrabové desky

  Podhrabové desky jsou betonové panely, které nahrazují podezdívku pod klasické pletivo, svařené sítě nebo svařené panely. Jsou uchyceny na kulaté nebo hranaté sloupky pomocí držáků podhrabových desek. V případě zájmu o objednání podhrabových desek nás prosím rovnou kontaktujte na e-mail: obchod@ploty-liberec.cz nebo tel. číslo: 602188205, protože se zde stanovuje cena za dovoz desek jinak, než u ostatního sortimentu našeho e-shopu. Zákazník si musí v tomto jednom případě i sám zajistit složení desek z korby auta. Jiného zboží v našem e-shopu se tato podmínka netýká.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 93 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 93 položek