Pletiva

Máme pro vás připravenou širokou nabídku vysoce kvalitních pletiv všeho druhu, od českých výrobců, pro nejrozmanitější účely. Vyberte si v našem e-shopu Velkoobchod Pletiva to pravé, které potřebujete právě vy např. na staveniště, okolo svého domu, chaty, chalupy,  farmy, louky, lesa, sadu či do chovné stanice.

Pletiva klasická pletená poplastovaná Buchlovan a pozinkované pletivo s již zapleteným napínacím drátem.

V oddíle okrasných pletiv si můžete vybrat z řady svařovaných pozinkovaných či poplastovaných pletiv jako je např. Pilonet Light, Pilonet Middle a Pilonet Heavy nebo univerzální celoplastové pletivo Polynet. Na záhonky zde můžete zakoupit okrasné pletivo obloučkové.

Mezi lesnickými pletivy patří mezi nejoblíbenější široce využívané Lesnické uzlové pletivo, které se také výborně hodí k oplocení ohrad a pastvin pro kozy, ovce či další užitková zvířata.

Nezapomněli jsme ani na ochranu stromků proti okusu nebo chovatelská šestihranná pletiva, svařované sítě, prohazovačky a další.

Pletiva Počet produktů: 85

Podkategorie

 • Poplastované pletivo

  Nabízíme vám vysoce kvalitní poplastované pletivo vyrobené v ČR s životností přes 20 let. Je vyrobeno z poplastovaného pozinkovaného drátu a chráněno UV stabilizátorem. Průměr drátu od 2,5 do 2,7mm. Jednoduché splétání a rozplétání bez viditelného spoje s průměrem oka 50x50mm. Barvy pletiv nabízíme zelená RAL 6005, antracit RAL 7016 a seženeme vám i na objednání hnědou, modrou černou, šedou, bílou, žlutou atd. Zakoupit jej u nás můžete v balení 15, 20 nebo 25m. Ostatní barvy, jiné rozměry zajistíme (průměr drátu, oko, výška) dle poptávky. Pletivo neobsahuje napínací drát, který je potřeba zakoupit samostatně. Napínací drát naleznete v naší nabídce v délce  26, 52 a 78m.

 • Pozinkované pletivo

  Kromě poplastovaného pletiva vám nabízíme i pletivo pozinkované vyrobené v ČR s garancí vysoké kvality a životností přes 20 let. Jednoduché splétání a rozplétání bez viditelného spoje s průměrem oka 50x50mm a průměrem drátu 2,0mm. Zakoupit jej u nás můžete v balení 25m. Součástí tohoto pletiva je zapletený napínací drát.

 • Okrasné pletivo

  Naše nabídka okrasných pletiv zahrnuje svařované pletivo PILONET Light, PILONET Middle, PILONET Heavy a obloučkové pletivo. Všechna okrasná pletiva dodáváme v zelené barvě RAL 6005, některá u nás seženete i v antracitové barvě RAL 7016. K jednotlivým dekoračním pletivům si u nás můžete objednat i příslušné PVC sloupky.

 • Lesnické pletivo

  Lesnická pletiva mají široké využití pro různé druhy oplocení od oplocení pastvin, farem, stavenišť, ale i dálnic, železnic, polí, luk, lesů nebo sadů. Jedná se především o nejpoužívanější Lesnické uzlové pletivo vyrobené z pozinkovaného drátu se silným nánosem zinku. Kromě jiného zde naleznete i lehce rozebíratelnou síť k ochraně stromků proti okusu zvěří s jednoduchou montáží.

 • Chovatelské pletivo

  Pro účely zemědělství i stavebnictví vám nabízíme rozmanitá pletená i svařovaná chovatelská pletiva v pozinkovaném nebo poplastovaném provedení. Mezi základní chovatelská pletiva v naší nabídce patří šestihranné králičí pletivo pozinkované nebo pozinkované a poplastované s různě velkými oky. V chovatelství využijete též svařované sítě z pozinkovaného drátu v široké škále velikostí ok. Opomenout nesmíme ani pletené sítě tzv. prohazovačky, které využijete v chovatelství i stavebnictví.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 85 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 85 položek