Pletiva

Máme pro vás připravenou širokou nabídku vysoce kvalitních pletiv všeho druhu, od českých výrobců, pro nejrozmanitější účely. Vyberte si v našem e-shopu Velkoobchod Pletiva to pravé, které potřebujete právě vy např. na staveniště, okolo svého domu, chaty, chalupy,  farmy, louky, lesa, sadu či do chovné stanice.

Pletiva klasická pletená poplastovaná Buchlovan a pozinkované pletivo s již zapleteným napínacím drátem umožňují tzv. nekonečnou montáž.

V oddíle okrasných pletiv si můžete vybrat z řady svařovaných pozinkovaných či poplastovaných pletiv jako je např. Metuje, Pilonet nebo univerzální celoplastové pletivo Polynet. Na záhonky zde můžete zakoupit okrasné pletivo obloučkové.

Mezi lesnickými pletivy patří mezi nejoblíbenější široce využívané Lesnické uzlové pletivo. Česká ohrazenka nebo Česká oplocenka se výborně hodí k oplocení ohrad a pastvin pro kozy, ovce či další užitková zvířata.

Nezapomněli jsme ani na výběh pro drůbež či ochranu stromků proti okusu nebo chovatelská šestihranná pletiva, svařované sítě, prohazovačky a další.

Pletiva Počet produktů: 29

Podkategorie

 • Poplastované pletivo

  Nabízíme vám vysoce kvalitní poplastované pletivo vyrobené v ČR s životností přes 20 let. Je vyrobeno z poplastovaného žárově pozinkovaného drátu chráněno UV stabilizátorem. Průměr drátu od 2,5 do 2,7mm. Jednoduché splétání a rozplétání bez viditelného spoje s průměrem oka 50x50mm. Barva jedlová zeleň 6005. Zakoupit jej u nás můžete v balení 15, 20 nebo 25m. Ostatní barvy, jiné rozměry zajistíme (průměr drátu, oko, výška) dle poptávky. Pletivo neobsahuje napínací drát, který je potřeba zakoupit samostatně. Napínací drát naleznete v naší nabídce v délce  26, 52 a 78m.

 • Pozinkované pletivo

  Kromě poplastovaného pletiva vám nabízíme i pletivo pozinkované vyrobené v ČR s garancí vysoké kvality a životností přes 20 let. Jednoduché splétání a rozplétání bez viditelného spoje s průměrem oka 50x50mm a průměrem drátu 2,0mm. Zakoupit jej u nás můžete v balení 25m. Součástí tohoto pletiva je zapletený napínací drát.

 • Okrasné pletivo

  Naše nabídka okrasných pletiv zahrnuje svařované pletivo PILONET, obloučkové pletivo, svařované pletivo METUJE nebo univerzální celoplastové pletivo POLYNET. Svařované pletivo PILONET vyrobené z ocelových silně pozinkovaných a poplastovaných drátů nabízíme ve variantách Light nebo Middle. Všechna okrasná pletiva dodáváme v zelené barvě 6005. K jednotlivým dekoračním pletivům si u nás můžete objednat i příslušné PVC sloupky. Okrasná pletiva zahrnují i výztuž do drobnozrnných betonů - elektricky svařované panely před zinkováním o rozměru 1000x2000mm. 

 • Lesnické pletivo

  Lesnická plativa mají široké využití pro různé druhy oplocení od oplocení pastvin, farem, stavenišť, ale i dálnic, železnic, polí, luk, lesů nebo sadů. Jedná se především o nejpoužívanější Lesnické uzlové pletivo vyrobené z pozinkovaného drátu se silným nánosem zinku. Zakoupit u nás můžete i další výborná pastevecká pletiva Česká ohrazenka nebo Česká oplocenka určená především k oplocení ohrad a pastvin pro kozy, ovce či další užitková zvířata nebo ochranu pro výběh slepic. Kromě jiného zde naleznete i lehce rozebíratelnou síť k ochraně stromků proti okusu zvěří s jednoduchou montáží.

 • Chovatelské pletivo

  Pro účely zemědělství i stavebnictví vám nabízíme rozmanitá pletená i svařovaná chovatelská pletiva v pozinkovaném nebo poplastovaném provedení. Mezi základní chovatelská pletiva v naší nabídce patří šestihranné králičí pletivo pozinkované Hexanet nebo poplastované Hexon s různě velkými oky. Široké uplatnění v chovatelství naleznou též svařované sítě z pozinkovaného drátu a též v široké škále velikostí ok. Opomenout nesmíme ani pletené sítě tzv. prohazovačky, které mají široké využití především ve stavebnictví na přípravu prohazovacích sít, ale lze je využít např. i na jednoduché oplocení stavenišť či jinak.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 29 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 29 položek