Brány, branky

Nakupte u nás z širokého výběru zahradních bran a branek vhodných pro různé typy plotů a oplocení. Zahradní brány nabízíme dvoukřídlé, vypletené pletivem potaženým PVC, v šířce 3600mm a různých výškách. Příslušenství obsahuje 2 sloupky a zadlabávací zámek pro vložku FAB (varianta OKO). Zahradní branky jsou v naší nabídce v různém provedení. Základní branky s výpletem potaženým PVC, v šířce 100mm, s 2 sloupky a zadlabávacím zámkem pro vložku FAB, dále u nás naleznete jednokřídlé praktické branky ECONOMY ze svařované sítě Zn+PVC a branky v provedení SOLID. Branky i brány mají povrchovou úpravu ZN nebo ZN/komaxit zelená barva 6005, nově nabízíme antracaitovou barvu 7016 k antracitovým pletivům. V případě zájmu vám s výběrem poradíme nebo zajistíme i objednání jiných rozměrů. Kontaktujte nás na na e-mailu: obchod@ploty-liberec.cz nebo tel. čísle: 602 188 205.

Brány, branky Počet produktů: 49

Podkategorie

 • Branky zahradní jednokřídlé

  Zahradní jednokřídlé branky nabízíme v různých typech, velikostech i barvách. Seženete u nás jednoduché zahradní branky ECONOMY s výpletem ze svařované sítě se zavíráním na oko o šířce 950mm a v různých výškách, dále např. zahradní branky ECONOMY v šířce 1000mm a různých výškách uzamykatelné se zadlabaným zámkem na FAB vložku nebo klasické jednokřídlé branky o šířce 1000mm a v různých výškách s výpletem z poplastovaného pletiva a zámkem FAB. Na výběr jsou zahradní branky s povrchem ZN nebo s povrchovou úpravou PVC a barvách zelená 6005 nebo antracit 7016, všechny opatřené dvěma sloupky.

 • Branky jednokřídlé k průmyslovému oplocení

  Branky pro realizaci průmyslového oplocení jsou u nás k dostání v provedení ZN nebo poplastovaný zinek v barvě zelené 6005 a antracitové 7016. Všechny jsou široké 1000mm a v různých výškách. Výplň tvoří 3D panel. Každá branka je opatřena zámkem a dvěma příslušnými sloupky.

 • Brány zahradní dvoukřídlé

  Zahradní dvoukřídlé brány máme v základní nabídce typy o šířce 3600mm a různých výškách uzamykatelné, se zadlabaným zámkem na FAB vložku nebo na OKO, s výpletem z poplastovaného pletiva, s povrchovou úpravou PVC a barvě zelená 6005. Všechny zahradní dvoukřídlé brány jsou opatřené dvěma sloupky. V případě zájmu vám s výběrem poradíme nebo zajistíme i objednání jiných typů a rozměrů. Kontaktujte nás na na e-mailu: obchod@ploty-liberec.cz nebo tel. čísle: 602 188 205. • Brány dvoukřídlé k průmyslovému oplocení

  Brány pro realizaci průmyslového oplocení jsou u nás k dostání v provedení ZN nebo poplastovaný zinek v barvě zelené 6005 a antracitové 7016. Všechny jsou široké 3500mm a v různých výškách. Výplň tvoří 3D panely. Každá brána je standardně nabízena k oplocení z 3D a 3D Light panelů. Součástí dodávky jsou dva sloupky, stavitelné panty, klika, zámek, 3 klíče a zajišťovací kolík.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 49 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 49 položek