Průmyslové oplocení

Nabízíme vše potřebné k realizaci kompletního průmyslového oplocení, které se stává stále oblíbenějším řešením moderního oplocení nejen okolo průmyslových  a veřejných ploch, ale i rodinných domů.  Jedná se o pevné hotové bodově svařované jednotlivé plotové dílce ze zinkového drátu o různé síle, klasické s průměrem 5 mm nebo odlehčené v provedení light s průměrem 4 mm. Povrch mohou ještě mít opatřený polyesterovým nástřikem v různých barvách, např. zelené 6005 a nově antracit 7016. Šířka je u všech dílců 2500 mm, výška od 1030 mm do 2030 mm. Rozlišují se tzv. 2D dílce, které jsou rovné a opatřené po celé šířce ještě vodorovnými dráty na zpevnění a proti prohýbání a 3D dílce, které jsou kromě vodorovných drátů dále vylepšeny prolisem pro ještě větší pevnost. Velikost oka u všech variant je 50x200 mm. Plotové dílce se pak upevňují k příslušným sloupkům. V naší nabídce nechybí ani brány, branky a veškeré další nezbytné příslušenství. V případě zájmu provádíme též montáž celého oplocení.

Průmyslové oplocení Počet produktů: 62

Podkategorie

  • 2D a 3D panely pro průmyslové oplocení

    Pro realizaci průmyslového oplocení zde naleznete kompletní nabídku plotových panelů 2D a 3D v různých velikostech a barvách. Jedná se o pevné bodově svařované jednotlivé plotové dílce ze zinkového drátu o různé síle, klasické s průměrem 5 mm nebo odlehčené v provedení light s průměrem 4 mm pro realiaci průmyslového oplocení. Rozlišují se na tzv. 2D panely, které jsou rovné a opatřené po celé šířce ještě vodorovnými dráty na zpevnění a proti prohýbání a 3D panely, které jsou kromě vodorovných drátů dále vylepšeny prolisem pro ještě větší pevnost. Plotové dílce se pak upevňují k příslušným sloupkům.

  • Sloupky k průmyslovému oplocení

    K 2D i 3D panelům vám nabízíme možnost vybrat si v naší nabídce i příslušné sloupky. Volit můžete mezi kulatými sloupky v odpovídající velikosti a barvy podle výšky a barvy vybraných panelů a jeklovými sloupky o rozměru 60x60 mm opět v různých velikostech a barvách ZN/zelená 6005/antracit 7016. Potřebujete-li s výběrem sloupků poradit, např. v případě potřeby doplnit vaše oplocení ještě podhrabovými deskami a podle toho pak vybrat typ a velikostt sloupku, případně máte zájem i o jinou barvu, kontaktujte nás na e-mailu: obchod@ploty-liberec.cz nebo tel. čísle: 602 188 205.

  • Příslušenství průmyslového oplocení

    Pro realizaci průmyslového oplocení je zapotřebí kromě vlastních 2D nebo 3D panelů, sloupků a případně odpovídající branky či brány pořídit i další nezbytné příslušenství podle toho, jaké oplocení budete konkrétně realizovat. Potřeba je vybrat správné příchytky na kulaté nebo jeklové sloupky i na konstrukci brány, k nim také příslušné šrouby, v případě použití podhrabových desek koncové držáky, panelové spojky aj. Možností je i výběr z více barev. Všechny tyto doplňky pro realizaci průmyslového oplocení naleznete zde v naší nabídce. Potřebujete-li s výběrem poradit, kontaktujte nás na e-mailu: obchod@ploty-liberec.cz nebo tel. čísle: 602 188 205.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 62 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 62 položek