Pletiva Liberec

Pletiva Liberec - Železářství Bradáč

Chcete-li oplotit dům, průmyslový či sportovní objekt, zahradu, les nebo potřebujete udělat výběh pro chov vašeho domácího zvířectva, u nás můžete nakoupit vše potřebné, poradit se s odborníky a nechat si oplocení i zrealizovat.

Nabízíme vám široký sortiment plotů, oplocení a doplňků všeho druhu. Naši hlavní nabídku tvoří kvalitní pletiva s různým potahovým materiálem, klasické pozinkované i poplastované pletivo, průmyslové, lesnické, okrasné a chovatelské pletivo v různé výšce, tloušťce drátu i velikosti ok pro nejrozmanitější účely. Ke všem pletivům u nás můžete zakoupit i veškerý doplňkový sortiment nezbytný pro realizaci jakéhokoliv oplocení - rozmanité sloupky, vzpěry, branky a brány v různém provedení, 3D panely, brány, branky a sloupky vhodné pro průmyslové oplocení, ale i výstuže do betonů, podhrabové desky nebo doplňkový sortiment jako jsou např. stavební kozy aj. Nakupovat můžete přímo v naší velko- i maloobchodní prodejně v Liberci ve Stráži nad Nisou, ale i pohodlně z domova prostřednictvím e-shopu Pletiva Liberec. Na nás se můžete obrátit s důvěrou kdykoliv.

Naše provozovny

Pletiva Liberec - Železářství Bradáč provozuje již řadu let velko- i maloobchodní prodejnu pletiv v Liberci ve Stráži nad Nisou a další dvě prodejny v Hodkovicích nad Mohelkou a Jablonci nad Nisou zaměřené na široký sortiment železářského zboží, grilů aj.

LIBEREC Londýnská 8 tel.: 485 103 739 mobil: 602188205, 602 358 659 e-mail: obchod@ploty-liberec.cz

Železářství Bradáč Hodkovice

HODKOVICE n. M. Sportovní 735 tel.: 485 145 494 mobil: 724 211 519 e-mail: hodkovice@zelezarstvibradac.cz

Prodejna Hodkovice

JABLONEC n. N. Pražská 206 tel.: 483 302 339 mobil: 602 358 657 e-mail: jablonec@zelezarstvibradac.cz

Prodejna v Jablonci nad Nisou

Pletiva Liberec - Železářství Bradáč nabízí:

  • široký výběr vysoce kvalitních pletiv pro rozmanité účely
  • odpovídající doplňkový sortiment k realizaci kompletního oplocení
  • rychlé vyřízení vaší objednávky
  • odborné poradenství
  • nabídka realizace kompletního oplocení na míru
  • záruka solidního jednání